Služby

Prečo zvoliť nás?

Vykonávame kosenie malých i veľkých trávnatých plôch prostredníctvom širokého strojového vybavenia. Menšie plochy kosíme pomocou motorových kosačiek a okraje pozemku pomocou strunových kosačiek. Na rozsiahle trávnaté plochy používame radu traktorov v závislosti na rozsahu a teréne s možnosťou mulčovania alebo zbere pokosenej trávy. Zaistíme aj odvoz pokosenej trávy alebo rastlinných zbytkov.

Po obojstrannej dohode prídeme, postaráme sa o Váš trávnik - posekáme, na pristavený vozík naložíme zbytky pokosenej trávy,poupratujeme a neporiadok odvezieme so sebou.

Mulčovanie trávy

Mulčovanie trávy je ideálna varianta pre údržbu trávnatých plôch, ktoré sa sekajú len niekoľko krát do roka – napríklad hektárové plochy pri nákupných centrách, stavebné pozemky čakajúce na kupcov apod. Mulčovaním trávu rozsekáme v akejkoľvek výške na menšie kúsky, ktoré zostanú na mieste a postupne sa z nich stáva hnojivo. Mulčovanie je ideálna varianta pre finančne nenáročnú údržbu trávnatej plochy, pretože odpadá odvoz posekanej trávy.