Služby

Prečo zvoliť nás?

Vykonávame kosenie malých i veľkých trávnatých plôch bez ohľadu na to, či ide o rovinu, svah, členitý či terasový terén. Na rozsiahle trávnaté plochy používame rad traktorov v závislosti od rozsahu, prístupovým cestám k pozemku a samotnej členitosti terénu. Ponúkame ako mulčovanie tak aj zber pokosenej trávy.

Po obojstrannej dohode prídeme, postaráme sa o váš trávnik, pokosiť, na pristavený kontajner naložíme zvyšky pokosenej trávy, upraceme a neporiadok odvezieme so sebou.

Pre vypracovanie cenovej ponuky potrebujeme vedieť iba ako je pozemok veľký, kedy sa tráva naposledy kosila, ako často by sa tráva mala kosiť, či ide o rovinu a alebo svah a či vyžadujete zber trávy, alebo bude stačiť lacnejší variant - teda mulčovanie.

Mulčovanie trávy

Mulčovanie trávy je ideálny variant pre údržbu trávnatých plôch, ktoré sa kosia len niekoľkokrát do roka - napríklad stavebné pozemky, firemné areály, obecné a mestské trávnaté plochy, fotovoltaické elektrárne, korytá riek, lúky či bežné záhrady.

Mulčovaním sa akokoľvek vysoká tráva rozseká na malé kúsky, ktoré zostanú rovnomerne rozprestreté na mieste. Mulčovanie je ideálny variant pre finančne nenáročnú údržbu trávnatých plôch, pretože odpadá odvoz a skládkovanie trávy.